CHYTLI JSME TO TAKY

Už je to tak, COVID-19 přišel i do klubu Společně VM. Aktuálně jsou nemocní Tomáš a Honza Bílkovi, v nařízené karanténě je Iva Bíbrová, v dobrovolném odloučení Milan Salaš. Zřetelné příznaky má pouze Tomáš. Naproti tomu Iva, Honza a Milan jsou bez příznaků. Můžeme vás uklidnit – nevíme o žádném přenosu na našich akcích. Zdá se, že každý si svou nákazu přinesl odjinud.

CO TO ZNAMENÁ PRO VELKOMEZIŘÍČSKOU POLITIKU?

Není to dobré… Iva ani Tomáš se nemohou zúčastnit dnešního zasedání zastupitelstva a přijdeme tak o převahu při hlasování. Deset zastupitelů (viz níže) toho chce obratně využít. Když nemohou ovládat město jako dříve, tak nám chtějí alespoň „zatopit“. Nepřichází ale s žádným návrhem, čeho chtějí svým chováním dosáhnout…

Hrozí, že stejně jako před 14 dny nebude schválen program a zastupitelstvo opět skončí po pár minutách. Tenkrát odmítli pracovat zastupitelé ČSSD Miroslav Jágrik, Pavel Blažek, Josef Komínek, František Komínek a Petr Vrána, za KDU ČSL Stanislav Kratochvíl, Marie Ripperová a Pavla Kamanová a za Meziříčské fórum Jiřina Jurdová a Jiří Kaše.

Dnes je poprosíme, aby konečně začali dělat svou práci a schválili program zastupitelstva nebo k němu řekli své výhrady. A pak hlasovali o všech těch nutných a praktických věcech jako jsou rozpočtová opatření, převody pozemků nebo dotace na sport a kulturu podle svého nejlepšího uvážení.

Do příště uděláme všechno proto, abychom byli silnější.

Opatrujte se a buďte zdraví 🙂