Tomáš Bílek

Byl prvním, kdo před 4 lety jako novopečený zastupitel upozorňoval na nesmyslnost „esíčka“ na Třebíčské ulici. Tehdy ho vedení města a úředníci ještě vyignorovali, čas mu ale dal za pravdu.

Tomáš odvádí velký kus práce na méně populárních a viditelných úkolech, jako jsou výběrové komise a pracovní týmy k různým investicím. Inicioval například rekonstrukci tenisových kurtů na areálu zdraví, pasportizaci městských budov a stanovení pravidel pro domkovou výstavbu na Hliništích, aby nevznikaly další ulice ve stylu „každý pes, jiná ves“.

Po stavební průmyslovce v Jihlavě studoval v Brně na VUT, fakultě stavební. Poté pracoval rok v Brně, než si uvědomil, že nejšťastnější bude ve svém rodném městě.

Bydlí s manželkou Alenou, dcerou Stellou, kocourem Sněhem a psem Tondou v chatě za městem. Nejšťastnější je s hráběmi nebo lopatou v ruce, ale hraje i tenis, rád chodí po horách a objevuje svět.

„Město Velké Meziříčí pro mě hodně znamená a ve svém životě těžím z jeho kvalit. Možnost kandidovat do městského zastupitelstva beru jako způsob, jak mu něco vrátit a přispět tak svým časem k jeho chodu a rozvoji.“

„Tím, že jsem měl tu čest být zastupitelem v minulém volebním období, už vím, co pozice obnáší a na na čem je potřeba pracovat. Chtěl bych být přínosem zejména v oblasti rozvoje města a jeho investic. Baví mě účastnit se pracovních výborů pro různé projekty a záměry a rád bych navázal na rozdělanou práci, kterou jsme započali v minulém volebním období. Jde především o projektovou přípravu a následnou realizaci rekonstrukce Náměstí, přestavbu městské knihovny, první etapu přestavby koupaliště, nastavení pravidel pro novou výstavbu rodinných domů v Hliništích, přestavbu městské sýpky na muzeum apod.“

Tomáš Bílek kandiduje jako číslo 2 do zastupitelstva Velkého Meziříčí. Zjistěte, kdo další kandiduje za Společně VM a podpořte nás v úsilí o změny k lepšímu ve Velkém Meziříčí!