Slova podpory, kterých si vážíme

„Jsem přesvědčen, že Alex Kaminaras, jako kandidát na příštího starostu, je ta nejlepší alternativa pro rozvoj města i jeho obyvatele.“

František Smažil, ANO 2011
místostarosta Velkého Meziříčí

Vážení spoluobčané.

Využívám této možnosti a chci podpořit kandidaturu Ing. arch. Alexandrose Kaminarase na starostu města pro nadcházející volební období.

Alexe jsem velmi dobře poznal za poslední čtyři roky v zastupitelstvu a více než dva a půl roku každodenní společné práce na radnici města. Charakterizoval bych jej jako inteligentního cílevědomého člověka a čestného chlapa s velkým pracovním nasazením a „tahem na bránu“.

Jak jistě víte, je vystudovaným architektem s velmi dobrou angličtinou, kteréžto vzdělání považuji za významný bonus pro nejvyššího představitele města. Navíc je obdařen velmi dobrými komunikačními schopnostmi a kultivovaným projevem, které prokázal při mnoha kulturních a společenských akcích. Díky těmto schopnostem a odborným znalostem získával respekt při jednáních, které z pozice starosty města absolvoval.

Výčet uskutečněných, rozpracovaných a připravovaných akcí dosvědčuje, že vedení města bylo aktivní a ve spolupráci s úředníky si uplynulé roky na radnici pouze „neodseděli“. 

Jsem přesvědčen, že Alex Kaminaras, jako kandidát na příštího starostu, je ta nejlepší alternativa pro rozvoj města i jeho obyvatele.

Ing. František Smažil