Andrea Vašíčková

Andrea je rodilá “Medřičačka”, která vyrostla na sídlišti v Čechových sadech. V páté třídě se sama bez vědomí rodičů přihlásila na gympl. Vždycky byla trochu šprt. S kamarádkou psala knížku, ve škole kroniku a na právnické fakultě v Olomouci získala titul JUDr.

Andrea si vybrala práci u ombudsmana proto, aby nemusela ohýbat zákony. Zaměřuje se na sociální oblast. Díky této práci má zkušenosti s psaním zákonů, odborných článků nebo pořádáním vzdělávacích workshopů.

Velké Meziříčí je pro Andreu celoživotním bydlištěm. Dnes už zde vychovává dvě děti – Maxe a Miu – a příležitostně zastupuje sousedy při problémech s územním plánem nebo obchvatem Hlinišť.

„Do Společně VM mě přivedly jeho dosavadní výsledky i chuť členů věnovat se městu nezištně a ve volném čase. Díky své rodině cítím, že město potřebuje externí dotace v oblasti bydlení, investice do dětských hřišť a vyšší kapacitu mateřských školek. Svými schopnostmi chci k naplnění těchto cílů přispívat!“

Andrea Vašíčková kandiduje jako číslo 6 do zastupitelstva Velkého Meziříčí. Zjistěte, kdo další kandiduje za Společně VM a podpořte nás v úsilí o změny k lepšímu ve Velkém Meziříčí!