Martin Kaman

Vzdělání

  • Gymnázium Velké Meziříčí

Napište Martinovi

martin.kaman@spolecnevm.cz

V dětství s partou kluků podnikal výpravy do lhotecké kanalizační sítě. Nejčastěji ale ležel v knížkách, později u počítače a v 15 letech ho pohltil požární sport. V roce 2018 zakládal s dalšími nadšenci Sbor dobrovolných hasičů Lhotky Sport, ve kterém dnes vychovává družstvo mladých hasičů. V roce 2022 se dal na podcastový šoubyznys a natáčí spolu s Petrosem Martakidisem Kavárnu Meziřečí.


Živí se vymýšlením internetových stránek a reklam a výcvikem talentů v třebíčské reklamní agentuře Atlantic. Zajímá ho problematika procesů a řízení firem a organizací.

Už dlouho se zajímám o to, jak dnes fungují politické strany, a proto jsem se přijal pozvánku od lidí, jejichž akce a názory se mi zdály sympatické.

Doufám, že jednoho dne bude šlapat spolupráce mezi Velkým Meziříčím a obcemi, které pod něj patří. Z jedné strany slýchám “město na nás kašle”, z druhé jsem zaslechl dokonce “místní části jsou skoro vždycky problém”. To chci změnit, a proto kandiduji do místní komise ve Lhotkách a pomáhám i Společně VM dostat se do zastupitelstva.