Martin Kaman

Martin Kaman je spoluhybatelem dění ve Lhotkách. Odjakživa se pohybuje ve světě sportujících dobrovolných hasičů, vede místní přípravku a kroužek mladých hasičů, který se neustále rozrůstá. Od roku 2018 působí v komisi pro místní správu a ve sportovní komisi.

V rámci Společně VM pravidelně přichází s cennými nápady a trefnými připomínkami. Například našel řešení pro parkovací aplikaci na náměstí, navrhnul úspěšný způsob hlasování o rekonstrukci náměstí, připomínkoval strategický plán rozvoje města.

Živí se jako reklamní analytik, radí firmám, navrhuje marketingové strategie a weby, nastavuje reklamy, vymýšlí obsah.

Se ženou Zuzkou a dvěma syny našli zálibu v turistice, přičemž si užívají obyčejné čundry, městské výlety i  odpočinkové pobyty na pláži.

„Chci v rámci svých možností přispět ke změnám k lepšímu v našem městě a místních částech. Takové změny se málokdy stanou samy od sebe a málokdy jsou akcí jednotlivců. Dělá mi radost poctivě a do hloubky nastudovat novou situaci nebo problematiku, najít jedno nebo i více možných řešení a ve spolupráci s ostatními vybrat to nejlepší.“

„Jsem spíš váhavý typ, ale tady jsem si jistý: Společně VM je nejlépe pracující politický klub ve Velkém Meziříčí a Alex Kaminaras nejlepší možný starosta z těch, kdo se v těchto volbách nabízejí.“

Martin Kaman kandiduje jako číslo 3 do zastupitelstva Velkého Meziříčí. Zjistěte, kdo další kandiduje za Společně VM a podpořte nás v úsilí o změny k lepšímu ve Velkém Meziříčí!